fbpx

Laboratuar Tahlilleri

Bayrampaşa Veteriner Kliniğimizde kedi ve köpeklere spesifik cihazlar kullanılmaktadır. Doğru teşhisler için kedi ve köpeklerin enzim ve kan değerlerine göre analizlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Kedi ve köpeklerde teşhise gitmek oldukça zordur. Bu zorlu yolda en büyük yardımcımız nitel ve nicel sonuç bulmamızı sağlayan laboratuvar araç ve cihazlarıdır. Bir kliniğin demirbaşlarıdır. Bu cihazlar hayvanlarda enfeksiyon varlığını, organların yeterli çalışıp çalışmadığını, enfeksiyon kaynağının virüs, bakteriyel,parazitler, mantar gibi hastaları etkenlerin teşhisi ve türü belirlemede en büyük yardımcımızdır. Avcılar Lima veteriner kliniğimizde hemogram, biyokimya,ultrason, idrar analizi, röntgen ve görüntüleme bilgisayarları, hızlı test kitleri, mikroskop, hormon analizleri,deride mantar bakımı ve ekipmanları, uyuz teşhis ekipmanları gibi bir çok cihazlara sahibiz. Güncel ve teknolojik olan cihazlarımızın bir avantajda 30 dakika gibi kısa bir sürede işlemlerini tamamlamaktadır. Sonuçları kısa sürede çıkarıp,istediğiniz taktirde sonuçları çıktılar şeklinde de sizlere teslim etmekteyiz. Avcılar Lima Veteriner Kliniği misyon ve vizyonu gereği en iyi cihazlarla kedi ve köpeklere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır.

Tüm hematolojik, biyokimyasal, serolojik, mikrobiyolojik ve patolojik muayeneler doğru ve gerçekçi sonuçlar elde edebilmek için veteriner hekimliğe ve evcil hayvanlara özgü cihazlarla yapılmaktadır.

Tüm kan tahlillerini içinde barındıran; Hemogram-Biyokimya analizleri, Cheekup tahlilleri, Dermatolojik bulgular ve deri kazıntısı, idrar analizi gibi her türlü mikroskobik vakaları yorumlamalar kliniğimiz bünyesindedir.