fbpx

Aşılama

Bayrampaşa Veteriner Kliniğinde evcil hayvanların güncel ve gerekli aşılamaları yapılmaktadır. Aşıları yapılan canlıların gerekli evrak (karne, pet pasaport) ve programlara kayıtları alınmakta, gerekli olan diğer aşıların takiplerini sizin yerinize kliniğimiz yapmaktadır. Sistemimizde kayıtlı olan hastalarımızın aşı tekrar zamanları istisnasız telefon ya da SMS yoluyla bildirilmektedir. Randevularınız size hatırlatılmaktadır.

Operasyon ve tedavileri yapılan köpek ve kedilerin test ve laboratuvar sonuçlarını klasörleme sistemi , bilgisayarlarımızda, özel programlarımız ve internet ortamında aynı ve güncel sonuçları ayrı ayrı saklanmaktadır. İlk tanışmamızdan son ana kadar kedi ve köpeklerinize neler yapıldığını, hangi hastalıkları geçirdiğini, tüm geçmiş bilgilerini saklıyor ve teşhise giderken bu bilgiler ışığında değerlendiriliyoruz.

Aşılama ve paraziter uygulamalarda Avcılar ilçesine İstanbul Veteriner Oda Birliği Aşı Tarifesi içinde yerinize geliyoruz. Kayıtlı ve bizim ile çalışan hayvan sahiplerine yerinde aşı ve paraziter uygulamamız her zaman hizmettedir.

Aşılama ve sonrasındaki merak ettikleriniz için bizlerle telefon yada mail ile iletişime geçebilirsiniz.