fbpx

Hakkımızda

Bayrampaşa Veteriner Kliniği

 

Bayrampaşa Veteriner Kliniği 2014 yılında Veteriner Hekim Abdullah Serbest tarafından kurulmuştur. İlk günden itibaren laparoskopi, gaz anestezi, biyokimya ünitesi, doppler, steril ameliyatane ultrason, gastroskopi, kolonoskopi, koter, Liga-ure , video otokop, yoğun bakım, dijital röntgen ve diş ünitesi gibi veteriner tıp alanında geliştirilen birçok yeni teknolojik donanım ve teknikler ile hizmet alanını her geçen gün can dostlarımız için genişletmektedir.

 

Acil vakalar, endoskopi ve laparoskopik operasyonları gibi cerrahi müdahale gerektiren durumlar için ameliyathane hizmeti ile dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayan Bayrampaşa Veteriner Kliniği, 13 kişilik uzman ekip, 50 üzeri profesyonel ekipman ile İstanbul’un tüm ilçelerinden gelen dostlarımız için 10.000 üzeri başarılı tedavi gerçekleştirmiştir.

Endoskopik muayeneler ve Laparoskopik operasyonları ilk başlayan kliniklerden olmuştur. Kısırlaştırmaları  Laparoskopik olarak yapmaktadır

 

Ailemizin üyesi yaptığımız, ofisimizde beraber yaşadığımız, beraber dünyayı paylaştığımız dostlarımızın tüy kesiminden diş bakımına, ortopedik operasyonlardan aşılamaya kadar tüm ihtiyaçlarının ayrı ayrı önemini bilen ve her birinin farklı ihtiyaçlara sahip olduğunu anlayan Bayrampaşa Veteriner Kliniği, onların sağlıklarının, sizin mutluluğunuz olduğunu bilerek misyonunu ve vizyonunu bu doğrultu da ilerletmeye devam etmektedir.

En iyi dostunuz için en iyi sağlık hizmeti düşüncesi ile çıktığımız bu yolda Bayrampaşa Veteriner Kliniği ortak bir hedef üstüne kurulmuştur. Amacımız dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmaktır.

Bayrampaşa Veteriner Kliniği’nin temelinde hayvan sevgisi olup 7/24 açık olan kliniğimiz de konusunda uzman veteriner hekimler ile son derece çağdaş, modern, teknoloji ile hizmet vermektedir.

 

Bayrampaşa Veteriner Kliniğinde sadece İstanbul Veteriner Hekimler Odası tarafından belirlenen fiyatlar uygulanmaktadır.

Hemen Randevu Talebinde Bulunun!

Whatsapp Destek